Ràdio Flaixbac

Passeig de Gràcia, 55, novena planta
08007 Barcelona
Barcelona
Telèfon: 93 505 55 55
Fax: 93 488 07 76
Correu-e Contacte: Tescoltem@radioflaixbac.cat
Freqüències: Barcelona 106.1 FM, Tarragona 90.4 FM, Lleida 105.2 FM, Girona 100.7 FM, Puigcerdà 96.1 FM, Manresa 99.8 FM, Ebre 89.1 FM, Vic-Osona 93.2 FM, Catalunya Norda 103.6 FM, Andorra 96.0 FM, Sitges 88.2 FM, Ripoll 91.0 FM, Olot 92.9 FM.

 

Publicitat

Telèfon: 93 505 55 55
Fax: 93 488 07 76
Correu-e: publicitat@grupflaix.cat

 

Horari d'atenció al públic i recollida de regals

De dilluns a divendres de 09.00 a 14.00 i de 16.00 a 19.00

Delegacions

Girona

Fax: 872 08 00 37
Correu-e: girona@grupflaix.cat

Lleida

Telèfon: 973 25 41 68
Fax: 973 25 41 68
Correu-e: lleida@grupflaix.cat

Andorra

Telèfon: (+376) 86 22 88
Fax: (+376) 86 22 87
Correu-e: publicitat@andorra1.fm

Ebre

Telèfon: 661 44 44 40
Correu-e: ebre@grupflaix.cat

Vic/Ripoll/Olot

Telèfon: 93 886 45 51
Fax: 93 889 34 34
Correu-e: vic@grupflaix.cat

Tarragona

Telèfon: 977 61 28 88
Telèfon: 619 30 75 68
Fax: 977 60 57 06
Correu-e: tarragona@grupflaix.cat


radioflaixbac.cat fa servir cookies pròpies i de tercers per millorar la vostra experiència de navegació i també per fer tasques estadístiques. Si continueu navegant, entenem que accepteu la nostra Política de Cookies.

Google+